Топ-5 найкращих фітнес-браслетів до 1000 гривень

Топ-5 найкращих фітнес-браслетів до 1000 гривень

Ринок наручної електроніки в наш час повний, як ніколи, і тут можна підібрати достойний девайс на будь-який бюджет. Але якщо смарт-годинники панують в середньому і топовому ціновому сегменті на цьому ринку, то в бюджетному це переважно фітнес-трекери. Вони виконують більшість функцій, необхідних для пересічного користувача з не дуже великим бюджетом, нема лише оплати по NFC, додаткових програм і такої кількості і точності спортивних фішок, які є в смарт-годинниках. Безумовно, все вищеперераховане звучить, як дуже класні і зручні фішки, але без них спокійно можна жити. Основна частина того, що люди використовують у повсякденні, є і на фітнес-трекерах, тому при обмеженому бюджеті найрозумнішим вибором купити саме якийсь з них, а щоб ви знали, який, ми підібрали для вас 5 найкращих фітнес-трекерів до тисячі гривень, про це пише інтернет-портал iTechua.com 

5 місце – Huawei Band 4e.

Найдешевший і найпростіший фітнес-браслет до 1000 гривень, який коштує навіть не близько до 1000, а близько 600. Ціна браслета очікувано співвідноситься з його характеристиками і можливостями – він досить простенький, але достатній для більшості потенційних покупців. Він відображає статусну інформацію, сповіщення, має сенсорний екран 0,5” OLED 88 x 48 мегапікселів і батарею, якої вистачає на кілька тижнів. З приємних фішок – браслет легенький, важить лише 13г, і має захист від вологи і пилу по стандарту IP68.


4 місце – Samsung Galaxy Fit E.

Для багатьох людей стає несподіваною те, що Samsung випускає не тільки досить дорогі смарт-годинники, а й бюджетні фітнес-браслети. Ця модель була випущена саме для конкуренції з китайськими трекерами, які міцно засіли на цьому ринку. Він оснащений монохромним дисплеєм AMOLED 0,74” з роздільною здатністю 128 x 64. Є датчики моніторингу серцевого ритму, акселерометр і гіроскоп. Зйомна капсула захищена за стандартами IP67 i MIL-STD-810G, завдяки чому витримує занурення до 50 метрів. Великий мінус гаджета – автономність, яка рівна приблизно 5 дням при не дуже активному використанні і двом-трьом при активному. Ціна – 700-1000 гривень.


3 місце – Xiaomi Hey Plus.

Саме цей фітнес-трекер став ідейним попередником неймовірно популярного Xiaomi Mi Band 4. Він вже набагато цікавіший від попередніх моделей в цьому топі – кольоровий дисплей AMOLED на 0,95” 240 x 120. Він відображає статусну інформацію, кількість пройдених кроків, пропущені виклики і повідомлення. Браслет живе від одного заряду 18 днів, що справді вражає, і для зарядки капсулу навіть не потрібно виймати з ремінця. Корпус захищений по стандарту IP68, також у браслета є акселерометр, гіроскоп і навіть модуль NFC, який, щоправда, можна використовувати тільки для синхронізації з розумним домом Xiaomi, а очікуваної оплати по Google Pay, на жаль, нема. Ціна – близько 700 гривень.


2 місце – Honor Band 5.

Останній фітнес-трекер Honor вийшов справді непоганим і дуже навіть конкурентоздатним. В нього, як і у Xiaomi Hey Plus, AMOLED дисплей на 0,95” дюйма 240 х 120 пікселів. По функціональності він, по суті, повторює Xiaomi Hey Plus, але має одну фішку, яку дуже вирізняється серед інших фітнес-браслетів – датчик кисню в крові. Ціна – від 700 гривень.


І перше місце, очікувано, займає хіт – Xiaomi Mi Band 4.

В нього такий самий кольоровий дисплей, як і в Honor Band 5 i Xiaomi Hey Plus. Серед конкурентів його відрізняє просто неймовірна кастомізація, наявність управління музикою, детальний прогноз погоди, можливість постійного моніторінгу пульсу, Bluetooth 5.0 та багато інших фішок. Захищений він також максимально – по стандарту IP68. Зарядки, яка відбувається через порт Micro USB, вистачає на кілька тижнів навіть при не найменш активному використанні. Якщо вам хочеться максимум в цьому ціновому сегменті – ваш вибір, безумовно, Xiaomi Mi Band 4. Ціна – від 700 гривень.