10 Telegram-каналів про спорт та фітнес

10 Telegram-каналів про спорт та фітнес

Спеціально для вас пропонуємо список Telegram-каналів про фітнес, біг та тріатлон, які допоможуть вам урізноманітнити тренування, поліпшити техніку виконання і дізнатися про останні спортивні події.

Fitness

На цьому каналі публікують фото і гіфки вправ та плани тренувань. В основному це вправи з власною вагою, рідше — з гантелями. В першу чергу канал буде корисний для тих, хто хоче займатися вдома.

Світ фітнесу

На цьому каналі публікують мотивуючі картинки і фотографії фітоняшок, але зустрічаються також і корисні пости з вправами для тренувань в домашніх умовах. Також є рецепти для здорового харчування.

Контент більше розважальний, серйозної інформації про спорт немає. Підійде для тих, хто хоче знайти прості (і не дуже) комплекси вправ і дивитися на фітоняшок, надихаючись на особисті подвиги у фітнесі.

FITNESS

Тут ви знайдете вправи, рецепти здорових страв і поради щодо спортивного харчування. Для зручності на каналі використовуються теги: #цікаво — факти про організм, тренажери, техніки, #спортивнехарчування, #тренування, #пх (правильне харчування) та інші.

Do the Sport

Тут багато картинок з вправами, рецепти корисних страв та протеїнових коктейлів. Підійде тим, хто хоче урізноманітнити свої тренування новими вправами, але не збирається цілеспрямовано їх шукати.

TheRunners

Як зрозуміло з назви, це канал для бігунів. Тут публікують інформацію про найбільші марафонські забіи, розбавляючи новини оглядами бігових кросівок і гаджетів.

The Challenger

Це канал однойменного інтернет-видання. В основному тут публікують посилання на статті The Challenger. Тематика статей різноманітна.

Журнал «Марафонець»

Канал однойменного видання. Тут ви знайдете новини про останні марафони, календар бігових подій, посилання на статті про марафонські забіги і тріатлон та багато іншого.

Як почати бігати

Канал для новачків, у яких багато питань з бігу. Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати на нього відповідь від більш досвідчених бігунів. На відміну від форумів і груп у соцмережах, на запитання відповідають тільки адміністратори групи, так що у вас тут вищий шанс отримати корисну і перевірену інформацію.

Trilife

Канал однойменного сайту про тріатлон. Тут ви знайдете посилання на корисні статті про тріатлон, тренуваннях, харчуванні, змаганнях.

Біговий канал rocketscienZe

Канал для бігунів, створений бігунами. Автори каналу публікують різну інформацію про бігу і відповідають на цікаві питання (наприклад, чому краще тренуватися на стадіоні або чому при незмінній швидкості бігу пульс продовжує зростати).

Майже весь контент — статті від Євгена Пищалова, одного з творців проекту Rocket Science Project. Також на каналі розповідають про головні бігових події в світі.

Джерело: Лайфхакер