Десять дієвих способів змусити себе тренуватися вранці

Десять дієвих способів змусити себе тренуватися вранці

Численні дослідження довели, що заняття спортом в ранкові години є більш ефективними. Але ж і без фізичних навантажень вранці буває складно привести себе в порядок. На щастя, ми знаємо цілих десять способів привчити себе вставати раніше і займатися спортом, інформує Ukr.Media.

Раніше = краще

Основні причини відмови від ранкових тренувань — лінь і бажання поспати. З ними можна і потрібно боротися на шляху до красивого тіла та хорошого стану здоров'я. Перед вами топ способів змусити себе займатися спортом вранці:

  1. Лягайте спати раніше. Давно перевірений спосіб. Адже провести час за гаджетами до першої години ночі, і встати о шостій, щоб позайматися — місія майже нездійсненна. Саме тому потрібно скорегувати свій режим таким чином, щоб мати можливість відпочивати не менше семи годин.
  2. Запишіться в спортзал. Придбати абонемент — вже пів справи. До того ж, на тренування в ранковий час спортзали часто роблять хороші знижки, та й чекати, поки звільняться тренажери, не доведеться, через те, що відвідувачів у такий час не дуже багато.
  3. Займайтеся з тренером. Хоча б перший час. Тут хитрість проста — по-перше, професіонал складе для вас систему тренувань на місяць і порекомендує методику правильного харчування. Це допоможе побачити перші результати вже через 2-3 тижні. Ну і другий момент — якщо подружитеся з тренером, то можете вважати, що у вас є людина, яка буде стежити за вашими успіхами, і не дозволяти ухилятися від тренувань.
  4. Готуйте речі з вечора. Пошук потрібних речей і тривалі збори однозначно не сприяють бадьорим заняттям спортом. Тому приготуйте одяг з вечора і зберіть в сумку все необхідне. Залишиться тільки одягнутися, і можна сміливо починати тренуватися.
  5. Ставте кілька будильників. Грішите тим, що продовжуєте досипати після дзвінка будильника? Тоді встановіть кілька і покладіть їх подалі про ліжка. Поки дійдете вимкнути, спокуса повернутися назад і заснути буде вже менше. І не забувайте про те, що мелодія будильника повинна бути бадьорою та енергійною.
  6. «Ні» нічним перекусам й пізньої вечері. По-перше, це шкідливо для здоров'я, а по-друге, вставати вранці з великим животом зовсім неприємно. Про спорт у такі моменти ви навряд чи пригадаєте.
  7. Правильна мотивація. Навіть порожній громадський транспорт і невелика кількість людей в парках і спортзалах може стати непоганою мотивацією для тих, у кого псується настрій від товкучки, і тих, хто соромиться займатися за інших. А ще, наприклад, у вас з'явиться можливість дихати чистим повітрям і насолоджуватися прохолодою в спекотні дні.
  8. Звільніть себе від ранкових справ. Не залишайте на ранок те, що можна зробити ввечері. Навіть приготування сніданку можна перенести на вечір, щоб потім тільки розігріти його. А ось приготування ароматної кави або чаю можна перетворити в особливий ранковий ритуал. Це займає зовсім небагато часу.
  9. Пийте воду. Вода — незамінний продукт для хорошого самопочуття і бадьорості. Стакан води з ранку надає не менше енергії, ніж кава. До того ж, для ефективних занять дуже важливо, щоб організм був не зневоднений.
  10. Ставте посильні цілі. Не варто відразу замахуватися на майстра спорту. Розділіть цілі на довгострокові та короткострокові, і дійте за наміченим планом. Так вам буде набагато простіше змусити себе прокинутися, знаючи, що вас чекає невеликий шматочок роботи, який ви легко виконаєте

Щоб день пройшов успішно, він повинен починатися приємно. Заняття спортом з ранку допоможуть вам налаштуватися на потрібну хвилю і додадуть бадьорості.