Коли вигідніше всього купувати абонемент у фітнес-клуб

Коли вигідніше всього купувати абонемент у фітнес-клуб

Вирішили придбати абонемент у фітнес-клуб. Але як завжди хочеться придбати його за привабливою ціною, яка б не так сильно вдарила по бюджету.

Які ж місяці краще всього підходять для покупки абонементу та чому, інформує Ukr.Media.

Літо з початку червня до середини серпня — гарний час для покупки абонемента у фітнес-клуб. Ціни стають нижчими, через те, що відбувається відтік людей зі спортивних залів — багато роз'їжджаються по відпустках. Крім того, жителям мегаполісів не дуже подобається ходити в тренажерний зал в цей час року: жарко, приємніше побігати в парку біля будинку або позайматися воркаутом на свіжому повітрі.

Ще один період знижок — січневі канікули. У відділах продажів цей час вважається періодом тривалого затишшя. Багато фітнес-клубів застосовують типовий для будь-якого бізнесу прийом: проводять акції для залучення клієнтів.

У вказані місяці клуби зазвичай надають дисконт від 30% до 70%. Практика показує, що якщо клуб надає знижку, вигідніше відразу купити річний абонемент. На ті, що діють менший проміжок часу, і знижка може бути меншою.

У січні і влітку фітнес-клуби можуть не тільки знижувати ціни на абонементи, але і влаштовувати різні акції: роздавати безкоштовні заняття тим, хто привів друзів, робити знижки на персональні тренування, дарувати сертифікати в SPA, басейн або на масаж.

Трапляються також акції, приурочені до святкових дат: наприклад, 14 Лютого чи 8 Березня. Але знижки в цей час не дуже великі і можуть поширюватися лише на деякі категорії абонементів: тільки для жінок або тільки для чоловіків. Цей варіант підходить тим, хто не встиг купити абонемент у вигідніший час.

Ще один спосіб заощадити — взяти тільки ранкові або тільки денні заняття. Вартість такого абонемента на 30-40% нижчі, ніж в абонемента, за яким можна відвідувати фітнес-клуб в будь-який час.

Крім того, майже у всіх фітнес-клубах діє політика лояльності до «старих» клієнтів: в якості бонусу їм зазвичай надається можливість «заморожувати» абонемент на місяць або на два.

Тому не лінуйтеся. Трішки часу на пошуки і ви можете стати володарем не тільки гарного і недорого абонементу, але і шикарної фігури.