Новий фітнес-тренд — короткі тренування

 Новий фітнес-тренд — короткі тренування

У нас катастрофічно бракує часу на багато речей, в тому числі й на спорт. Саме тому короткі тренування — це наше спасіння, інформує Ukr.Media.

Хтось любить кросфіт, хтось йогу, але всіх нас об'єднує одне — відраза до тривалих тренувань. Невже не можна досягти того ж результату за більш стислі терміни? Адже, якщо врахувати час, який ми витрачаємо на те, щоб дістатися до тренажерного залу, переодягнутися, позайматися з інструктором, прийняти душ, знову переодягнутися і дістатися додому/до роботи, то вийде не менше кількох годин. У сучасному житті — це недозволена розкіш!

Як виявилося, ми не єдині, хто замислювався над тим, скільки цінних ресурсів витрачається на заняття спортом. Короткі тренування тепер — це не мрія, а реальність. Фітнес-тренери прогнозують, що час, який ми витрачаємо на заняття в залі буде з кожним роком скорочуватися.

Американська мережа тренажерних залів провела цікаве опитування. Виявляється, 33% відвідувачів хочуть заняття, тривалість яких не перевищує 45 хвилин. Експерти вважають, що до 2019 року цей відсоток буде тільки рости.

Звучить непогано, але чи варті зекономлені хвилини того? Чи буде результат від коротких тренувань таким же дивовижним? Дослідження, проведене в Університеті Макмастера, свідчить, що короткі тренування можуть бути такими ж ефективними, як і довгі. Але все залежить від інтенсивності.

Вчені порівняли спринт-тренування (SIT) з традиційними тренуваннями середньої інтенсивності (MICT).

Що таке SIT? Ви виконуєте вправу хвилину, але ритмічно, потім дев'ять хвилин відпочиваєте, потім знову одну хвилину вправляєтеся, а дев'ять відпочиваєте.

А ось MICT — це 50 хвилин безперервних вправ. Який же результат дослідження?

Дванадцять тижнів коротких інтенсивних інтервальних вправ поліпшили показники кардіо метаболічного здоров'я так, як і традиційні тренування на витривалість у чоловіків, які ведуть сидячий спосіб життя, попри п'ятикратне зниження обсягу вправ і часу.

Image

Наша місія – впровадження сучасних інновацій та світових стандартів індустрії фітнесу в Україні