Вчені ошелешили: Про що свідчать селфі зі спортзалу

Вчені ошелешили: Про що свідчать селфі зі спортзалу

За останні декілька років мода на здоровий спосіб дуже зросла. А разом із нею – кількість «правильних» світлин в Instagram. Корисна їжа, показники фітнес-трекерів і, звісно ж, фото з залу.

До того ж неважливо, початківець ти, чи новоспечений спортсмен – подібні репортажі не стосуються стажу та результату. Навіщо вони це роблять? Приголомшливу відповідь дали науковці...

Вони стверджують, що люди, які фотографуються у спортзалі, мають певні психологічні проблеми. Для того, щоб дійти до неочікуваного висновку, вчені з Brunel University London зібрали дані 555-ти користувачів Facebook. Вони викладали кадри, аби похизуватися своїми досягненнями.

Кожному учаснику запропонували заповнити онлайн-опитування, яке мало виміряти почуття власної гідності. Так, учені вивчили світлини, результати та дійшли згоди, що у цих користувачів спостерігається «типовий нарцисизм». Самозакохані особи публікували більше інформації про свою дієту та тренування. Ба більше, частіше переглядали сторінку в очікуванні лайків та коментарів.

Джерело: 2+2