Київський міжнародний півмарафон через коронавірус перенесено на 19-20 вересня

Київський міжнародний півмарафон через коронавірус перенесено на 19-20 вересня

10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON відбудеться 19-20 вересня 2020 року. У зв’язку зі світовою пандемією коронавірусу COVID-19 та карантинними заходами у столиці компанія-організатор Київського міжнародного півмарафону Run Ukraine прийняла рішення про перенесення заходу на друге півріччя 2020 року. Нову дату вже погоджено з Київською міською державною адміністрацією.

"Сьогодні наша країна та весь світ проходять випробування пов'язані з вірусом. Звісно, наша команда також працює над тим, щоб зберегти бігові події, адже цей сезон для нас має особливе значення: 10-а річниця Київського півмарафону, 5-й сезон Бігової Ліги, – ділиться генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький. – Тенденцію перенесення подій ми спостерігаємо й у Європі. Цей рік буде важливий для всіх: і для учасників, і для організаторів. Ми маємо оздоровитися і пройти ці виклики з мінімальними втратами. Осінь буде перенасиченою з погляду бігових подій. А ще це буде період реанімації як для країни, так і для кожної родини. У цей час як ніколи має значення ваша підтримка кожного українського старту".

Усі реєстрації зберігаються за учасниками та будуть актуальними для нових дат 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON. Бігуни, які не зможуть взяти участь у Київському півмарафоні 19-20 вересня, мають можливість перенести свою реєстрацію на будь-який з літніх та осінніх заходів Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020.

Київський міжнародний півмарафон 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 мав відбутися у столиці 4-5 квітня та зібрати на стартах близько 16 500 бігунів з України та з-за кордону. Це єдиний спортивний захід в Україні з престижним статусом Silver Label від Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій World Atheltics.

Титульний партнер заходу – Work.ua

Організатор — Run Ukraine