Всесвітній день оздоровлення 2020 року відзначатиметься у понад 150 країнах за допомогою 24-годинного прямого ефіру

Всесвітній день оздоровлення 2020 року відзначатиметься у понад 150 країнах за допомогою 24-годинного прямого ефіру

Всесвітній день оздоровлення 2020 року відзначатиметься у понад 150 країнах за допомогою 24-годинного прямого ефіру.

Через глобальну пандемію увагу знову зосереджено на здоров’ї. 13 червня 2020 року відбудеться дев'ятий щорічний Всесвітній день оздоровлення (Global Wellness Day), завдяки цілодобовому прямому ефіру.

Подія буде зосереджена на психічному здоров’ї, стресі, імунітеті, харчуванні, фізичних вправах у приміщенні, любові та співчутті, з девізом - «Один день може змінити все ваше життя».

З учасниками шести континентів Global Wellness Day буде представлений цілий ряд навчальних та безкоштовних презентацій, починаючи від стрибків, танців та астрології до харчування, вправ з муай-тай та кулінарних занять.

Вміст буде передаватися через облікові записи YouTube, Facebook, Twitter та Instagram.

Белгін Аксой заснувала Всесвітній день оздоровлення у 2012 році і відтоді він відзначається щороку у другу суботу червня безкоштовними оздоровчими заходами по всьому світу.

У 2019 році подія охопила понад 7000 локацій у 150+ країнах на шести континентах, в результаті чого мільйони людей залучилися, включаючи гучних знаменитостей, таких як Опра Вінфрі. Новим у реєстрі країн цього року є Гонконг, Нова Зеландія, Замбія, Тайвань, Україна та Нігерія.

За словами Аксой, захід 2020 року буде освітнім, некомерційним та доповнюючим, оскільки її мотивуюче переконання полягає в тому, що оздоровчий стан – це не розкіш, а право кожної людини.

«Початок Всесвітнього дня оздоровлення було закладено в моє серце, коли я проходила радіо-йодну терапію в ізоляції в лікарні протягом 2004 року, - пояснила Аксой, - Я зрозуміла, що насправді має значення в житті, і зрозуміла, що все життя – це любов і співчуття, і що в кінцевому рахунку наше здоров'я – це найцінніший подарунок, який ми маємо».

"Мені довелося поділитися цією реалізацією зі світом, і ми разом із родиною Всесвітнього дня оздоровлення ми торкнулися мільйонів сердець у всьому світі. Якщо Глобальний день оздоровлення народився в моїх дев'ятиденних ізоляціях в лікарні, то уявіть собі коло позитивних ідей, які надійдуть із усіх закритих дверей під час карантину по всьому світу".

Аксой прокоментувала: "Хоча Всесвітній день оздоровлення триває 24 години, наше повідомлення має намір прожити все життя".

Джерело: leisureopportunities