Фітнес після 40 років: чому вам варто почати тренуватися

Фітнес після 40 років: чому вам варто почати тренуватися

Бажання зберегти гарний молодий і здоровий вигляд неможливо здійснити без занять фітнесом, інформує Ukr.Media.

А після 40 років подібні заходи ще корисніші.

Яка ж користь від фітнесу після 40 років:

Збереження фігури

Фітнес в будь-якому віці призводить до поліпшення якості тіла. М'язи стають пружними, красивими, а шкіра набуває гарного вигляду. В цілому подібні заняття змінюють життя на краще, адже підвищується самооцінка та настрій.

Омолоджувальна дія

Процес старіння пояснюється багатьма нашими діями — до 70% повсякденних справ здатні впливати на стан організму. І тільки в 30% випадків молодість залежить від генів. Тому треба займатися фітнесом і після 40 років.

Збереження рухливість та здоров'я

Фізична активність безпосередньо впливає на здоров'я людини. Люди генетично запрограмовані на рух, активність, які треба підтримувати. Від цього залежить здоров'я, міцність кісток, м'язів. Постійна активність зберігається м'язову масу та запобігає відкладенню жиру.

Знижується ризик інфаркту

Серце з роками не стає здоровішим. Але фітнес після 40 дозволить уповільнити процес його старіння. Вправи та правильне харчування запобігають виникненню серцево-судинних захворювань.

Підвищення лібідо

Це актуально не тільки для жінок, але і для чоловіків. Фітнес покращує роботу серця, відповідно і статеву функцію. Здоровий кровотік забезпечує якісну ерекцію. Серед людей, які займаються спортом імпотенція зустрічається на 41% рідше. Тому не варто сидіти постійно на дивані, особливо після 40 років.

Стимуляція роботи головного мозку

Фізичні навантаження позитивно позначаються на роботі головного мозку. Увага, пам'ять, розв'язання проблем, мислення — функціонал помітно покращиться. Фітнес після 40 років обов'язковий для охочих зберегти ясний розум до глибокої старості.

Поліпшення настрою

Спорт підвищує загальний настрій. Заняття сприяють викиду ендорфінів, через це настрій підвищується. Так, після заняття ви можете відчути втому, але незабаром помітите, що настрій став набагато кращим.