Київський міжнародний півмарафон перенесено через коронавірус

 Київський міжнародний півмарафон перенесено через коронавірус

У зв’язку з останніми рішеннями Кабінету Міністрів та Київської міської державної адміністрації про тимчасове обмеження масових заходів в Україні компанія Run Ukraine провела консультативну нараду щодо проведення Київського півмарафону 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 4-5 квітня.

Run Ukraine не розглядає варіант скасування заходу. Київський міжнародний півмарафон 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON буде проведений у 2020 році, але в інші дати, у другій половині року.

Наразі компанія-організатор Run Ukraine проводить перемовини з КМДА стосовно нової дати проведення Київського міжнародного півмарафону. Нову дату 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 буде анонсовано після погодження її з міською владою, 31 березня 2020 року.

Київський міжнародний півмарафон 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 мав відбутися у столиці 4-5 квітня та зібрати на стартах близько 16 500 бігунів з України та з-за кордону. Це єдиний спортивний захід в Україні з престижним статусом Silver Label від Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій World Atheltics.