Обмеження на кількість клієнтів в клубі? Рішення є!

Обмеження на кількість клієнтів в клубі? Рішення є!

Багато країн у своїх рекомендаціях щодо пом'якшення карантину включають норми щодо обмеження кількості клієнтів в тренажерних залах. В Україні така норма – 1 людина на 10 кв.м площі тренажерного залу.

Як забезпечити контроль кількості клієнтів в клубі без істотних незручностей для клієнтів? Компанія Соляріс Софтлаб пропонує просте рішення – сервіс Visit Planner. Він не залежить від використовуваної вами клубної системи і працює за принципом організації попереднього планування відвідувань.

Вам достатньо задати розклад роботи вашого клубу, максимальну кількість клієнтів, які можуть одночасно перебувати в клубі, максимальну тривалість відвідування та розмістити посилання на онлайн-планування візитів на вашому сайті або сторінках соціальних мереж.

Клієнти за допомогою простої форми, адаптованої під мобільні пристрої, зможуть планувати відвідування. При виборі дати і часу пропонуються тільки діапазони, в яких не порушується вимога максимальної кількості клієнтів.

Для рецепції передбачений режим реєстрації входів з контролем кількості клієнтів і перевіркою наявності попереднього запису для клієнта. Ідентифікація клієнтів здійснюється за номером телефону.

Дізнатися докладніше про сервіс і спробувати його безкоштовно можна на сайті https://visit.lucky.fitness