Оновлено спортивну мапу Кропивницького знову

Оновлено спортивну мапу Кропивницького знову

Спортивний онлайн довідник «Спортивна мапа Кропивницького» знову оновлено. Тепер у ньому актуальні дані по всіх секціях спортивних шкіл обласного центру, окремих закладах, установах фізкультурно-спортивного профілю на 2019-2020 навчальний рік.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив автор та ініціатор створення карти Євген Савранський.

Після початку роботи у грудні 2017 року, цього першого і поки що єдиного в Україні картувального проекту за такою структурою та змістом, провів уже друге його глобальне оновлення. Загалом на карті додалося локацій і зараз їх уже 283. Кількість переглядів перетнула позначку в 41 тисячу. Це доводить, що інтерактивний спортивний довідник затребуваний, він виконує свою соціальну функцію в інформуванні населення про можливості реалізації своєї рухової активності, - написав він.

Оновлення торкнулося рубрик: «Міські спортивні школи», «Обласні спортивні школи», «Активний відпочинок», «Дитячо-юнацькі клуби», «Спортивний туризм», «Спортивні споруди та майданчики». У рубриці «Спортивні клуби» відбулися незначні зміни, тому автор запропонував усім бажаючим долучитися до оновлення - надати актуальну та достовірну інформацію. Також Євген Савранський попрохав надавати свої пропозиції по внесенню нових спортивних локацій або уточненню по вже існуючих.

Буду продовжувати періодично оновлювати, щоб кропивничани та всі бажаючі могли отримувати максимально достовірну інформацію про можливості для занять фізичною культурою, спортом, активним відпочинком у місті, - пообіцяв він.

«Спортивна мапа Кропивницького» – соціальний проект, який слугує для того, щоб містяни ставали спортивнішими та здоровішими.

Основне оновлення мапи відбувається один раз у рік після формування розкладів занять у спортивних школах та інших закладах, які займаються фізкультурно-спортивною роботою.

Знайти карту можна кількома способами: через пошуковик Google, на фейсбук сторінці «Спортивна мапа Кропивницького», за гіперпосиланням із сайтів інформаційних партнерів, на сайті міської ради міста Кропивницького у рубриці «Інфраструктура», через QR код на рекламно-поліграфічній продукції: візитівках, афішах, флаєрах.

Джерело: gre4ka.info