Peloton – «Нетфлікс фітнесу»

Peloton – «Нетфлікс фітнесу»

Після того як 11 березня було оголошено пандемію коронавірусу, світова економіка занурилася в пітьму невизначеності. У цій темряві багато бізнесів, що сяяли раніше, зазнали краху та потьмяніли, але замість них запалали нові зірки. Про одну із них – Peloton – читайте у цьому матеріалі.

  • Ціна акцій 11 березня: $22
  • Ціна акцій 18 червня: $51
  • Капіталізація: $14 млрд (+ $8 млрд)

Ідея створити Peloton у 2012 році осяяла нью-йоркського бізнесмена Джона Фоулі, що вирішив схуднути і замислився над тим, чому в тренажерному залі серед таких же тренувальників йому приємно займатися фітнесом, а вдома – лінь крутити педалі велотренажера. Натомість хочеться лягти на диван і дивитися розважальні телепередачі по відеострімінгу «Нетфлікс».

Фоулі вирішив зробити домашні тренування настільки ж захоплюючим заняттям, як перегляд «Нетфлікса» в компанії друзів. Peloton розробив велотренажери, а потім і бігові доріжки з сенсорними екранами, що створюють ефект тренувань під мотивуючим керівництвом професійних інструкторів – красивих, накачаних і популярних в соцмережах – і спільно з групою інших «пелотоністів» на таких же тренажерах.

Крутячи педалі на велосипеді Peloton, на його дисплеї можна слухати і спостерігати інструктора, як той проводить заняття, дивитися статистику свого тренування: поточну швидкість, пройдену дистанцію, час, що залишився, пульс, витрачені калорії... Пристрій також виводить на екран результати інших учасників заїзду, стимулюючи піднятися на вищу сходинку в загальному рейтингу або обігнати персонально когось одного з них.

У березні відрізані від фітнес-залів і «ув'язнені» вдома американці створили ажіотажний попит на тренажери й інтерактивні сервіси Peloton. Компанія повідомила, що березень 2020 року завершила з 833 передплатниками на її віртуальні фітнес-послуги, а 12 травня їхня кількість вже перевищила мільйон.

Джон Фоулі любить повторювати, що його компанія «продає щастя». Однак це щастя не з дешевих. Свою базову модель велотренажера Peloton пропонує придбати за $2 245, дозволяючи погасити цю суму в розстрочку 39-ю платежами по $58 на місяць. Але щоб у придбаного агрегату функціонально працював сенсорний екран, «щасливчику» доведеться доплачувати ще по $39 щомісяця.

Джерело: https://mind.ua/