Перспективи розвитку фізичного виховання та спорту в системі освіти України

Перспективи розвитку фізичного виховання та спорту в системі освіти України

22 листопада 2019 року о 14.00 за ініціативи першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, народного депутата України Жана Беленюка відбудеться засідання «круглого столу» на тему:

«Перспективи розвитку фізичного виховання та спорту в системі освіти України».

Мета заходу – обговорення питань бюджетного фінансування та кадрового забезпечення у сфері спорту, питання розвитку мережі спортивних училищ, питання перегляду моделі підготовки спеціалістів у сфері фізкультури і спорту та реформи викладання фізичної культури в загальноосвітніх навчальних закладах, тощо.

До участі у роботі «круглого столу» запрошено народних депутатів України, представників Уряду, представників обласних державних адміністрацій та мерів міст, представників МОН, Мінфіну, Міністерства культури, молоді та спорту, Національної академії педагогічних наук; директорів ДЮСШ та спортивних училищ, ректорів університетів спортивного профілю, представників національних спортивних федерацій, експертів у галузі спорту.

Пропонований перелік питань для обговорення:

  1. Бюджетне фінансування та кадрове забезпечення у сфері спорту (державний бюджет, місцеві бюджети, проект Державного бюджету України на 2020 рік).
  2. Стан викладання фізичної культури в загальноосвітніх навчальних закладах.
  3. Місце спортивних училищ в загальній системі сфери спорту в Україні.
  4. Сучасний стан підготовки спеціалістів в сфері фізичної культури і спорту.

Засідання «круглого столу» відбудеться в адміністративному приміщенні Верховної Ради України, розташованому за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 18/2, к. 12. Початок: о 14-00.

Початок реєстрації учасників о 13:30 (для входу до приміщення Верховної Ради України при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу).

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/11YcBhjOoZqwALb3GzVo91L4v4jvDKdbU5l-fft7Vep8/edit

Контактна особа: Малахова Ірина (063) 81-360-81;

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Акредитація проводитиметься до 12:00, 21 листопада 2019 року.

Запрошуємо Вас до участі у заході!