Що таке банджі-фітнес і кому він підійде

Що таке банджі-фітнес і кому він підійде

Що таке банджі-фітнес і кому він підійде.

Банджі-фітнес — це тренування на еластичному тросі, з використанням якого виконуються силові і танцювальні вправи, інформує Ukr.Media.

Тренування сподобаються тим, хто любить відчуття польоту і незвичайні відчуття.

Еластичні троси давно використовуються в різних видах спорту і атракціонах. А ще троси незамінна річ в страховці. У банджі-джампінгу (стрибках з мотузкою зі стійких конструкцій) — використовуються троси підвищеної міцності і розтяжності.

У банджі-фітнесі все простіше: під вами — не прірва в сотні метрів, а всього декілька метрів над підлогою. Але і тут безпеці приділяється багато уваги. У "повітряному фітнесі" використовують найміцніші аксесуари, які гарантовано витримають навантаження під час тренування.

Що таке банджі-фітнес

У банджі-фітнесі немає ударного навантаження на хребет і надмірно складних вправ. Цей вид тренувань підійде навіть новачкам. Незвичайні вправи і рухи в повітрі — це новий досвід, якій заряджає позитивом і енергією.

Банджі-фітнес-це інтенсивне кардіотренування. Заняття проходить в танцювальному форматі. Спочатку тренер проводить розминку, потім учасники заняття розучують окремі вправи, об'єднують їх в зв'язки і в кінці вибудовують все в єдиний танець.

Під час тренувань використовується унікальне обладнання. На людину надівається спеціальний пояс, до нього кріпиться еластичний трос. Троси закріплені на стелі.

Це новий і незвичайний напрямок у фітнесі. Трос дозволяє здійснювати високі м'які стрибки і виконувати різні елементи в польоті. Займатися банджі-фітнесом подобається і чоловікам, і жінкам.

Банджі добре розвиває координацію. Під час занять активно працюють м'язи кора, ніг, спини, сідниці. Він підходить для людей з різним рівнем фізичної підготовки. Тренери починають навчання з азів і адаптують складність під можливості учасників.

Що потрібно для першого тренування

Почати займатися банджі-фітнесом можна в студії, де є спеціальне обладнання, а заняття ведуть професійні тренери.

Як і для звичайного фітнесу, знадобляться спортивний одяг, в якому зручно рухатися, і кросівки, а дівчатам ще бра з високим рівнем підтримки.

Протипоказання для банджі-фітнесу

Не можна займатися банджі-фітнесом людям із захворюваннями серця і дихальної системи, підвищеним артеріальним тиском, глаукомою, грижами міжхребцевих дисків, вагою понад 100 кг, а також вагітним.

Що в підсумку

Банджі-фітнес урізноманітнює рутину кардіотренувань, особливо якщо ви любите танцювати або давно хотіли спробувати повітряні види спорту. А почати займатися можуть люди з будь-яким рівнем підготовки.

Джерело: Укрмедіа