"Не зупинятися та підвищувати свій рівень до міжнародних стандартів", - Валерій Кисель у SMART-інтерв'ю УФА.

"Не зупинятися та підвищувати свій рівень до міжнародних стандартів", - Валерій Кисель у SMART-інтерв'ю УФА.

Валерій Кисель - Керівник Septem Fitness (Миколаїв)

Валерію, як Вас та Вашу команду застала пандемія та карантин?

Мене та команду Septem карантин та пандемія застали зненацька. Спостерігаючи за закордонними подіями, ми розуміли, що у нас також буде карантин, але не думали, що він затягнеться на такий довгий термін.

Що би Ви зробили заздалегідь, якби знали про наближення пандемії?

Закумулював би гроші та найняв би бригаду будівельників для ремонту першого поверху.

Чим Ви з командою займаєтесь на карантині?

Перш за все, команда Septem підтримує клубну та спортивну спільноту. Кожен будній день команда публікує фітнес та кросфіт комплекси. Також продовжуємо публікації перекладів закордонних наукових статей, виготовляємо власні методичні посібники (у відео та друкованому форматі). Готуємо перелік документів до акредитації учбового центру Septem Academy у міжнародного провайдера IC REPS, власними силами робимо косметичний ремонт в приміщенні клуба та у функціональній студії. Налаштовуємо нове обладнання, проводимо клубне навчання тренерів, розробляємо нові пакетні пропозиції, складені з урахуванням нинішнього становища та можливих потреб ринку. Чекаємо на вихід з карантину!

Яким Ви бачите майбутнє після завершення карантину?

Я вважаю, що перші півроку будуть дуже складними. Вони покажуть, хто як працював до карантину, хто з гравців ринку збереже лояльність своєї клієнтури, а хто ні. Це буде оцінкою продукту, який продавав клуб до пандемії. Думаю, що деякі люди будуть економити на персональних тренуваннях. Галузь залишать люди, що стали тренерами випадково. Деякі клуби вийдуть на інший рівень. Не вважаю, що онлайн-тренування є перевагою, бо якість більшості продуктів сумнівна. Процес тренування людини потребує постійної присутності та контролю з боку тренера.

P.S. Уінстон Черчілль казав : "Ніколи, ніколи не здавайся!". Команда Septem бажає всім українцям мобільних суглобів, стабільного хребта та 36,6! Всім колегам бажаємо не зупинятися та підвищувати свій рівень до міжнародних стандартів!

Довідка: SMART-інтерв’ю – це проект Української Фітнес Асоціації з інформаційної підтримки індустрії; думки бізнес лідерів про те, як кожен долає наслідки пандемії та карантину.

Джерело: Українська Фітнес Асоціація