"Формат роботи клубів зміниться", - Анна Машовець у SMART-інтерв'ю УФА.

"Формат роботи клубів зміниться", - Анна Машовець у SMART-інтерв'ю УФА.

Анна Машовець – директор «National» fitness & spa, Київ, керівник тренінгового центру «Академія фітнесу - Україна», організатор конвенції «ProFit Convention».

Анно, як Вас та Вашу команду застала пандемія та карантин?

Я розуміла, що клуби закриватимуть, але це сталося дуже швидко, тому якось підготуватися до закриття часу не було. Тому довелося діяти швидко, виходячи з ситуації, що склалася: дала обладнання тренерам, щоб вони могли тренувати клієнтів клубу онлайн, домовилися з орендодавцем про умови оренди в період карантину, прийняла рішення і здійснила його, підтримувати фінансово весь персонал клубу, розробили продукти онлайн (платні і безоплатні).

Що би Ви зробили заздалегідь, якби знали про наближення пандемії?

Я б перерозподілила видаткову частину, розробила алгоритм роботи тренерського складу з клієнтською базою, посилила присутність в соціальних мережах, спільно з командою і відділом продажів розробили продукти для роботи в онлайн, підготували б клієнтів до такого формату роботи.

Чим Ви з командою займаєтесь на карантині?

Ми весь період карантину працюємо. Відділ продажів активно комунікує з клієнтами (краще дізнаємося їхні потреби в умовах карантину), навчаємося, ще більше згуртувалися, я аналізую поведінку персоналу в кризовій ситуації, продумуємо план дій на майбутнє. Готуємося до відкриття клубу.

Яким Ви бачите майбутнє після завершення карантину?

Попит на фітнес в цілому збільшиться. Формат роботи клубів зміниться, думаю, що багато клубів розширять продуктовий портфель (офлайн і онлайн продукти). Зміняться відносини клубів і персоналу.

Ps: Будь-яка кризова ситуація дає поштовх до розвитку і дiй, бажаю всім зробити правильні висновки з ситуації, що склалася, рухатися далі, розвиватися і процвітати!

Довідка: SMART-інтерв’ю – це проект Української Фітнес Асоціації з інформаційної підтримки індустрії; думки бізнес лідерів про те, як кожен долає наслідки пандемії та карантину.

Джерело: Українська Фітнес Асоціація