«Як раніше вже не буде», – Ігор Брандін у SMART-інтерв’ю УФА

«Як раніше вже не буде», – Ігор Брандін у SMART-інтерв’ю УФА

Про нові виклики для індустрії фітнесу розповідає у SMART-інтерв’ю* Ігор Брандін - ментор, експерт з побудови, розвитку та систематизації бізнесу Brand in; успішний підприємець з 16-річним досвідом роботи у фітнес-сфері, директор з розвитку мережі фітнес-клубів "АтлетіКо" 

Ігоре, як Вас та Вашу команду застала пандемія та карантин?

На момент початку пандемії і введення карантину у нас в мережі «Атлетіко» було 26 діючих клубів. Найближчим часом ми планували відкриття ще двох клубів у Києві. Проте ситуація з карантином внесла свої корективи і відкриття довелося відкласти.

Що би Ви зробили заздалегідь, якби знали про наближення пандемії?

Система бізнесу має бути готова до несподіваних та форс-мажорних обставин, тому нам нічого особливо не довелось змінювати. У нас в мережі чітко викладені усі бізнес-процеси, задокументований систематизований штатний розклад та особливості мотивації співробітників, тобто, здебільшого ми були готові. Однак ще можна було б збільшити резервний фонд і змінити деякі юридичні угоди.

Чим Ви з командою займаєтесь на карантині?

Ми продовжуємо підготовку до відкриття нових залів, а також трохи оновлюємо вже існуючі. Робимо косметичні ремонти, покращуємо умови для майбутніх тренувань. У всіх залах ми проводимо профілактичні ТО обладнання. В той же час ми не забуваємо і про наших клієнтів. Всю комунікацію ми підтримуємо на сторінках соціальних мереж. Це єдиний канал комунікацій, який наразі у нас залишився для спілкування з нашою аудиторією.

Яким Ви бачите майбутнє після завершення карантину?

Після карантину ми навряд чи повернемося до того способу життя, який був раніше. Тож варто бути готовим до цього. Як раніше вже не буде. Тому, побажаю гравцям ринку якомога швидше адаптуватися до нових реалій, аби бізнес розвивався й надалі.

 

Довідка: SMART-інтерв’ю – це проект Української Фітнес Асоціації з інформаційної підтримки індустрії; думки бізнес лідерів про те, як кожен долає наслідки пандемії та карантину.

Джерело: Українська Фітнес Асоціація