"Люди будуть інвестувати у своє здоров’я та покращення імунітету", - таку думку висловила у SMART-інтерв'ю УФА Ольга Крижанівська

"Люди будуть інвестувати у своє здоров’я та покращення імунітету", - таку думку висловила у SMART-інтерв'ю УФА Ольга Крижанівська

Ольга Крижанівська - генеральний директор мережі фітнес-клубів Софія Sport, мама і громадський діяч сьогодні розповідає про нові виклики для фітнес-клубів у невеликому SMART-інтерв’ю* 

Ольго, як Вас та Вашу команду застала пандемія та карантин?

Початок карантину застав мене не в Україні. Але не зважаючи на це, моя команда мережі фітнес-клубів «Софія Sport» на чолі з комерційним директором Юлією Яремчук дуже оперативно відреагували на впродження карантинних обмежень та все зробили вірно. Звичайно, перші гарячі дні ми були на постійному зв’язку, Я дуже пишаюся ними!

Що би Ви зробили заздалегідь, якби знали про наближення пандемії?

Якби ми завчасно знали про впровадження карантину, то обов’язково підготувалися б. По-перше, забезпечили б значний фінансовий резерв. По-друге, організували б роботу в онлайні для проведення занять, відкрили б навчання онлайн, партнерські програми. Тоді б наші співробітники були при роботі на час карантину. Ну а по-третє, – забезпечили б можливість заробітку в умовах онлайну знову ж таки для наших тренерів та всієї команди.

Чим Ви з командою займаєтесь на карантині?

Зараз у нас насправді дуже багато роботи. Ми проводимо ремонтні роботи, щось докуповуємо, підлаштовуємо, покращуємо умови для наших клієнтів. Також забезпечили онлайн тренування на постійній основі. Від самого початку карантину ми розпочали роботу школи навчання як для співробітників, так і для клієнтів на найрізноманітніші теми – психологія, мотивація, маркетинг, нутриціологія та ін. Вже зараз розробляємо плани виходу із карантину. Робота у нас не зупиняється, особливо це стосується топ-менеджменту.

Ну і головне – ми активно готуємося до відкриття третього клубу нашої мережі Софія Sport. Як тільки будуть зняті обмеження – ми одразу розпочнемо роботу.

Яким Ви бачите майбутнє після завершення карантину?

Насправді я бачу світле майбутнє, адже не такий страшний вовк, як його малюють. Вже всім набридла історія з пандемією, і я впевнена, що після цього періоду буде розквіт індустрії. Чому я так вважаю? Через закриті кордони люди не будуть мати можливості виїжджати на відпочинок. Але у «Софія Sport» є відкриті тераси, де можна розслабитися та засмагати на сонечку, випити смачний фреш, відвідати SPA-зону, басейни, сауни та ін. Також у нас є відкриті мультифункціональні поля, де ми плануємо проводити тренування та різноманітні заходи.

Я прогнозую, що наші прибутки на перші 3 місяці зменшаться, але після цього ситуація точно зміниться у кращу сторону. За цей час у людей відбулася переоцінка цінностей, тож вони будуть інвестувати у своє здоров’я та покращення імунітету.

А своїм колегам я побажаю піклуватися про свою команду, бути завжди відкритими до партнерства. Адже як показала практика, не потрібно боятися об’єднуватися, необхідно ділитися інформацією, розвивати фітнес-спільноту для досягнення спільних цілей.

Довідка: SMART-інтерв’ю – це проект Української Фітнес Асоціації з інформаційної підтримки індустрії; думки бізнес лідерів про те, як кожен долає наслідки пандемії та карантину.

Джерело: Українська Фітнес Асоціація