"Сподіваюсь, що в найближчому майбутньому люди будуть ще більше турбуватися про своє здоров'я", - Максим Шаміч у SMART-інтерв'ю УФА

"Сподіваюсь, що в найближчому майбутньому люди будуть ще більше турбуватися про своє здоров'я", - Максим Шаміч у SMART-інтерв'ю УФА

Максим Шаміч – фітнес директор WISH Aqua&Spa resort про переживання карантину у невеликому SMART-інтерв’ю* 

Максиме, як Вас та Вашу команду застала пандемія та карантин?

На щастя пандемія не зачепила мене або мою команду, а карантин, що обмежує можливість займатися фітнесом – так, став повною несподіванкою.

Згодом, після заборони відвідування парків та спортивних майданчиків, рівень абсурду взагалі здавався чимось фантастичним для мене.

Ця ситуація нагадала мені пандемію свинячого грипу 2009р, коли я сам був молодим тренером. Як потім дізнався увесь світ, ця пандемія була "вигадкою", особливо в Україні, де кожний другий політик бачив себе рятівником нації.

Я намагався поділитися своїм досвідом з молодими тренерами, щоб якось заспокоїти їх, але вони в мене виявилися великими оптимістами і спокійно прийняли цю новину.

Що би Ви зробили заздалегідь, якби знали про наближення пандемії?

"Як би знав де впадеш - соломки підстелив би!"

За час моєї кар'єри, відбулося чимало ситуацій в країні, що змушували мене замислюватися, чи не змінити сферу, у якій я працюю, адже кризи з періодичністю підривають економіку країни, а фітнес, на думку багатьох , не є товаром першої необхідності. Я теж так думав, та з кожним роком я все більше впевнений, що це не так. Адже ми всі хочемо жити довго і жити насиченим життям, і головна запорука цьому – це наше здоров'я. Тому фітнес буде дедалі популярнішим заняттям. ЗОЖ та wellness вже набрали критичну масу послідовників, що будуть рухати цю сферу тільки вперед.

Думаю, що спеціально нічого не робив би, адже в моїй команді працюють дуже професійні та сучасні тренери, що змогли в короткий час перейти на онлайн-тренування.

Я задоволений моєю співпрацею з ними.

Чим Ви з командою займаєтесь на карантині?

Мені пощастило жити у передмісті, тому багато часу провожу на свіжому повітрі, дуже допомагають прогулянки на SUP-дошці. Весна – чудова пора року, природа своїм прикладом доводить, що після негоди завжди виходить сонце.

Тренери так само багато часу приділяють собі, відпочивають, тренуються самі і тренують онлайн, насолоджуються моментом та готуються до зняття карантину, щоб якнайкраще допомагати тим, хто порушував "спортивний режим" і втратив "супер форму"))).

Найважче тренерам аквафітнесу. Плавання і онлайн-тренування не сумісні при відсутністі води в басейнах. Добре, що вони знають як працювати на суші, адже ОФП і сухе плавання ніхто не відміняв. Найбільше сумують за своїми найменшими підопічними, кажуть, що немовлята за цей час вже почнуть ходити, а деякі і говорити. Шкода пропускати ці моменти.

Яким Ви бачите майбутнє після завершення карантину?

Я не футуролог і не Нострадамус, але сподіваюсь, що в найближчому майбутньому люди будуть ще більше турбуватися про своє здоров'я.

У Wish aqua&SPA resort, ми розуміємо, що цього літа ринок внутрішнього туризму буде вимушено більшим, тому заздалегідь готуємо пропозиції, що будуть включати не лише проживання та SPA процедури, а оздоровчі програми насичені outdoor-заняттями. Наявність фітнесу високого рівня, в таких умовах, стає конкурентною перевагою для курортних готелів.

Будемо впроваджувати культуру активного відпочинку, який включає прогулянки по озеру на SUP-дошці, скандинавську ходьбу, йогу, пляжний теніс, а не лише обійми з шезлонгом.

Довідка: SMART-інтерв’ю – це проект Української Фітнес Асоціації з інформаційної підтримки індустрії; думки бізнес лідерів про те, як кожен долає наслідки пандемії та карантину.

Джерело: Українська Фітнес Асоціація