"Тільки сильні команди з хорошою організацією зможуть просувати кращі варіанти фітнесу для людей!", - Ірина Іконнікова у SMART-інтерв'ю УФА.  

"Тільки сильні команди з хорошою організацією зможуть просувати кращі варіанти фітнесу для людей!", - Ірина Іконнікова у SMART-інтерв'ю УФА.   

 

Ірина Іконнікова – директор мережі клубів STREKOZA FITNESS (на ринку Одеси з 1997 року, клуби представлені у всіх районах міста).

Ірино, як Вас та Вашу команду застала пандемія та карантин?

Ми закрили клуби 16-го березня за розпорядженням міського голови. 15-го лише йшли нескінченні переговори між керівниками і "обробка" інформації з інших країн і міст, а також одеських чуток :). Крім санітарних заходів і заспокійливих контактів з клієнтами, ми практично не встигли нічого підготувати перед повним закриттям клубів.

Що би Ви зробили заздалегідь, якби знали про наближення пандемії?

Думаю, перш за все налагодила б чіткі онлайн-контакти в різних підрозділах клубів. Була б більш наполегливою у навчанні співробітників роботі в мережах. Відновили б зйомки відео-матеріалів про тренерів і тренування. У нас був колосальний досвід тв-передач для одеських каналів протягом 15-ти років, шкода призабули про це 😌.

Чим Ви з командою займаєтесь на карантині?

Перш за все, повідомили клієнтам про закриття клубів і оголосили про заморожування всіх видів карт на цей час.

Після закриття клубів організовані телеграм канали для спілкування між співробітниками і для підтримки клієнтів. У наших інстаграм постах загальномережевого і клубних регулярно розміщуються комплекси для самостійних тренувань, поради на карантині і корисні рецепти.

Багато співробітників беруть участь в роботі цих каналів, і ще ведуть зі своїх сторінок в мережах роботу з клієнтами, отримують вдячні відгуки за свої комплекси вправ і загальну підтримку. Також організовані онлайн-тренування на платній основі в телеграм каналі. Бажаючі тренуватися з топовими інструкторами STREKOZA FITNESS можуть активувати свої карти і досхочу насолоджуватися можливістю вибирати з 12 тренувань на тиждень. Також проводиться і марафон онлайн-тренувань для дітей.

Організовано навчання та спілкування через телеграм канали або zoom між співробітниками клубів. У багатьох з'явилася можливість додаткового навчання, оскільки зараз є багато доступної інформації будь-якого рівня. Тільки встигай!

Керівники клубів регулярно прослуховують інформацію про роботу в умовах карантину фітнес-галузі інших країн, їхні варіанти роботи з клієнтами і співробітниками зараз, а також варіанти виходу з карантину.

З 16 березня по 6 квітня я проходила великий обсяг навчання в FPA. Лекції по 8 годин на день практично без вихідних.

Зараз почала і планую продовжувати ділитися цими матеріалами з керуючими клубів.

Яким Ви бачите майбутнє після завершення карантину?

Думаю, затребуваність фітнесу тільки зросте. Так, матеріально буде складніше і нам, і нашим клієнтам, але саме зараз регулярно звучало, що в зоні ризику опинилися люди у віці, люди із зайвою вагою, з супутніми захворюваннями, зі зниженим імунітетом. А саме фітнес взяв на себе турботу про освіту людей в цьому напрямку, турботу про здоров'я і профілактику здоров'я. Не секрет, що медицина займається хворобами, а своїм здоров'ям може займатися тільки сама людина, а найважливіша роль фітнес-клубів полягає в тому, щоб забезпечити людину знаннями, умовами, середовищем однодумців, підтримкою мотивації. Я переконана в тому, що фітнес буде затребуваний все більше, а ось на бізнес-процеси в нинішніх умовах і на виживаність клубів в нинішніх умовах я не дивлюся настільки ж оптимістично.

Тільки сильні команди з хорошою організацією зможуть просувати кращі варіанти фітнесу для людей!

Дуже здорово перевіряються люди в складних умовах. Це і відбувається зараз. Не дарма звідусіль лунають поради переглянути не тільки витрати, постачальників і сітку розкладу, а й штатний розклад і списки співробітників, посадові обов'язки і умови роботи.

Щире захоплення викликають робота та ініціативи одних співробітників в контрасті з бездіяльністю і апатією інших. Може, новим девізом фітнесу буде КРАЩІ ДЛЯ КРАЩИХ! І це не про привілеї, посади, матеріальну забезпеченість та інше. Це про любов до своєї професії, про істинне розуміння ролі фітнесу для людини і про бажання приносити користь людям, не дивлячись на перешкоди у вигляді карантину і всього, що його супроводжує.

Довідка: SMART-інтерв’ю – це проект Української Фітнес Асоціації з інформаційної підтримки індустрії; думки бізнес лідерів про те, як кожен долає наслідки пандемії та карантину.

Джерело: Українська Фітнес Асоціація