У шести українських містах відбудуться забіги ветеранів АТО

У шести українських містах відбудуться забіги ветеранів АТО

Цього року у шести українських містах – Києві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі та Харкові – відбудуться бігові заходи Ukrainian Majors Running League від Run Ukraine. Шість півмарафонів та Київський марафон зберуть на стартах понад 50 тисяч бігунів з України та з-за кордону. Серед них буде 850 ветеранів АТО, військових та волонтерів – учасників забігу "Ветеранська десятка".

З нового сезону географія забігу розшириться: у 2020 старти "Ветеранської десятки" відбудуться в усіх містах Ukrainian Majors Running League: Києві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі та Харкові. Усього на старти зможуть вийти 850 захисників України: по 50 у регіонах та по 300 на двох київських заходах.

"Ветеранська десятка" – це забіг на 10 км для людей, які присвятили своє життя Україні. Організатори Ukrainian Majors Running League, компанія Run Ukraine, вже відкрили реєстрацію на нього. Участь у "Ветеранській десятці" візьмуть ветерани АТО/ООС. Участь у забігу для них безкоштовна.

"У "Ветеранській десятці" ми бачимо свій персональний вклад в реабілітацію ветеранів АТО, військових, – ділиться генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький. – Ми повертаємо ветеранів додому, у мирне життя, допомагаємо соціалізуватися, висловлюємо вдячність за те, що вони роблять для нас. Безкоштовна участь – це найменше, що ми сьогодні можемо зробити. Ми віримо в Україну та її мирне майбутнє, яке живе в серці кожного з нас!"

"Ветеранська десятка" започаткована компанією Run Ukraine спільно з Національною радою спортивної реабілітації захисників України за підтримки Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка. У 2018 та 2019 роках забіг організовувався восени під час Київського марафону, залучаючи по 300 українських захисників.

Зареєструватися на "Ветеранську десятку" у своєму місті можна на сайті відповідного заходу: