Як коронавірус змінив тренувальні навички?

Як коронавірус змінив тренувальні навички?

Цей рік розпочався лише декілька місяців тому, і він уже встиг принести багато змін. На жаль, деякі з них вкрай непозитивні, як спалах COVID-19, нестабільна економічна ситуація та карантин для населення багатьох країн світу.

Звичайно, у такій ситуації пріоритети змістилися, і здоров’я людства стало вирішальним питанням. Всі ми знаємо, що здорове харчування, особиста гігієна та регулярні тренування допомагають людям підтримувати себе здоровими. Але зараз спорт вже недоступний. Якщо не так давно люди могли відвідувати заняття фітнесом, тренуватися у тренажерному залі або просто бігати в парку, то зараз вони зачинені у своїх квартирах і не можуть займатися спортом як раніше. Ходити в тренажерний зал вже не можливо і не безпечно, тому що людям доведеться користуватися одними і тими ж тренажерами, лавками та іншим обладнанням. Щоб зробити тренування безпечними та уникнути зараження, людям доведеться протирати все і не один раз, що є сумнівним способом захистити себе та тренуватися ефективно.

Ця велика проблема торкнулася не лише якості нашого життя, але і всього малого та великого бізнесу, пов’язаного зі спортом. Усі власники спортзалів та тренери залишаються без клієнтів і тому тимчасово позбавлені роботи та доходів. Усі початківці, які раніше тренувалися з особистими інструкторами в тренажерному залі, зараз відчувають себе безпорадними, оскільки їм не вистачає знань, щоб створити власний план тренувань і продовжувати робити вправи вдома. То чи є спосіб допомогти людям залишатися активними, а власникам бізнесу залишатися на плаву в часи пандемії та карантину? Відповідь - так! Цифрові технології можуть допомогти їм обом. Тож без зайвих переконувань давайте заглибимось у цю тему.

 Фітнес-додаток та тренажерний зал онлайн - це сьогоднішні голосні слова

Сьогодні все, що ми робимо, тісно пов'язане з нашими мобільними пристроями. Ми платимо, вчимося, читаємо, слухаємо музику, спілкуємося та робимо багато іншого за допомогою смартфонів. То чому б не скористатися своїм маленьким мобільним помічником у часи карантину, щоб отримати доступ до онлайн тренувань? Це прекрасна можливість продовжувати тренуватись вдома та залишатися здоровими та в гарній формі.

 Серед величезного різноманіття мобільних рішень для навчання вдома найпопулярнішими є:

  • Програми з тренувальними програмами та посібниками;
  • Додатки, пов’язані з певним видом спорту (йога, важка атлетика, біг, пілатес тощо);
  • Програми з фітнес-відео та зображеннями, що демонструють, як робити вправи;
  • Додатки з фітнес-спільнотою (люди тренуються та обговорюють свій прогрес у чатах);
  • Додатки для тренувань, відстеження рівня активності та підрахунку щоденних витрат калорій.

Існує набагато більше застосунків, якими ви можете скористатися, перебуваючи вдома через COVID-19. Але хто насправді робить ці додатки? Чи можна їм довіряти і чи принесуть вони вам добро чи зло? На основі нашого досвіду можна сказати, що зазвичай фітнес-програми для мобільних пристроїв створюються людьми, які глибоко залучені у спортивну сферу. Власники спортзалів, YouTube-блогери, досвідчені спортсмени та спортсмени, які хочуть поділитися своїми знаннями з людьми, як правило, створюють власні додатки.

Хоча з програмами все зрозуміло - ви підбираєте одну на свій смак, встановлюєте та починаєте тренуватися, - є ще один цікавий спосіб залучити людей до занять спортом удома. Ми говоримо про прямі трансляції та відео-тренування. Хто не хотів би мати якусь компанію, з якою можна тренуватися, і, роблячи це, обмінятися парою жартів, трохи поспілкуватися та насолодитися процесом?

Так звані стріми тренажерних залів є величезною тенденцією зараз, особливо в період надзвичайної ситуації пандемії, коли люди цінують віддалений доступ до компанії. Власники тренажерних залів можуть запропонувати віддалені послуги своїх інструкторів з тренувань - можна показувати, як спортсмен демонструє правильну техніку виконання вправ, вони можуть влаштувати дистанційне групове тренування, або це може бути лише обговорення плану та цілей тренувань, будь-якої дієти чи плану харчування.

 Що ж очікує фітнес-індустрію?

COVID-19 змінив життя багатьох людей і створив надзвичайно важкі часи для деяких підприємств, таких як об’єкти фітнес-індустрії. Якщо люди не можуть виходити з будинків, то в спортзалах немає клієнтів, немає персональних тренувань а, отже, немає звичайно доходу.

Хоча фітнес-індустрія переживатиме спад навіть після закінчення карантинного періоду, є спосіб зберегти цей бізнес. Ми прогнозуємо, що оцифрований бізнес може бути більш конкурентоспроможним та привертати більше людей. Тож коли спортзали знову відкриються, не варто очікувати негайного припливу клієнтів. Люди й надалі будуть зайняті видужанням у важкі часи. Тож якщо ви все ще думаєте, чи зробити додаток для домашнього тренування є гарною ідеєю, відповідь - так! Немає кращого способу відкрити нові горизонти бізнесу та позиціонувати свою компанію як надійну, зацікавлену у тому, щоб допомогти людям оздоровитись незалежно від того, як:  у спортзалі чи вдома.

Автор: Husieva Anna, Джерело: gbksoft