ТОП-5 продуктів, які не можна їсти після тренування

ТОП-5 продуктів, які не можна їсти після тренування

Факт: багато адептів фітнесу зі стажем приділяють левову частку часу свого харчування «до» тренування, але легковажно ставляться до раціону «після». Тут спрацьовує психологічний ефект, про який попереджають багато фітнес-тренерів - ті, хто регулярно тренуються, дозволяють собі food-слабкості частіше пасивних дівчат. Щоб уникнути непорозумінь і набору ваги навіть після щоденних тренувань ми склали список продуктів, які не можна їсти після спортивної активності. Навіть якщо дуже хочеться.

Солоні закуски

Справа в тому, що під час інтенсивного тренування організм разом з потом активно виводить надлишки солі з клітин. Так що не варто переривати процес природного очищення тіла на догоду пристрасному бажанням (а воно неминуче посилиться після втрати солей!) перекусити крекером, солоними горішками, поп-корном або солоними оливками.

Цукор

Здавалося б, з ворогом фігури №1 і так все зрозуміло. Однак якщо ви відмовляєтеся від молочного шоколаду і еклерів після спортзалу, але налягає на калорійні банани, злакові батончики (в яких чимало прихованого цукру) і арахісове масло, вага неминуче буде рости.

Свіжі овочі та фрукти

Здавалося б, цілком невинна для фігури їжа, але вона також не годиться в якості перекусу після фітнесу. Фішка в тому, що під час тренування тіло активно витрачає запаси енергії і прагне її заповнити після. Але сирі овочі і фрукти не сприяють цьому процесу - навпаки, організм буде активно витрачатє залишки енергії на їх перетравлення і засвоєння. Результат - вам може просто не вистачити сил на наступне повноцінне тренування.

Алкоголь

Це прозвучить банально, але алкоголь після тренувань - під забороною. Причому деякі любителі фітнесу втішають себе тим, що келих червоного за вечерею після двогодинних вправ фігурі не зашкодить. Однак не слід забувати, що будь-який алкоголь дуже калорійний. Відкладіть келих просекко до найближчого чітміла. Так буде краще для вашої талії і знімків в Instagram.

Кава

Міцна кава хороша перед тренуванням, але протипоказана після неї. Це пов'язано з тим, що кофеїн надає збудливу дію на нервову і судинну систему. А після тренування організм і без кави знаходиться в максимальному тонусі. Зайва чашка кави після може негативно позначитися на роботі серця. Це вам явно ні до чого.

Джерело: Elle