Тренування з петлями TRX: що це, і чому ефективно для схуднення?

Тренування з петлями TRX: що це, і чому ефективно для схуднення?

Відносно недавно в сучасних спортзалах з'явився такий варіант занять, як тренування з петлями TRX.

Спочатку такий вид тренувань був розроблений морським піхотинцем Ренді Хетрік, який займався фізичною підготовкою "морських котиків". З метою підтримки бійців у формі тренер використовував підручні засоби (пояс для кімоно, канати і нейлонові стрічки), в результаті чого з'явився сучасний спортивний тренажер, використовувати який можуть всі бажаючі.

      Що це таке?

TRX - це "вправи загального опору тіла". В ході заняття відбувається активне опрацювання всіх груп м'язів тіла. Подібні тренування забезпечують тіло силовим навантаженням, а також розвивають гнучкість і витривалість.
Заняття проводяться із застосуванням TRX тренажера, що складається з гумової стрічки, що стягує два кільця. Такий інвентар можна застосовувати як в спортзалі, так і в домашніх умовах. 

TRX для схудненняtrenirovki s petlyami trx chto eto i pochemu effektivno dlya pokhudeniya foto2

Система вправ із застосуванням TRX тренажера - вельми ефективний спосіб схуднення. Заняття відбувається в динамічному режимі, в результаті чого підвищується пульс, посилюється потовиділення і кровообіг, прискорюються обмінні процеси.

Перераховані умови є ідеальними для позбавлення від зайвих кілограмів. Вправи виконуються в напівпідвішеному або підвішеному стані. Тобто для утримання тіла в певному положенні необхідно прикладати подвійне зусилля. Використовуючи TRX-тренажер, можна виконувати віджимання, підтягування, присідання, а також прокачувати прес, сідниці, ноги та інші групи м'язів.

Завдяки високій інтенсивності навантаження для схуднення досить буде трьох місяців тренувань з петлями TRX. За умови регулярних занять результат буде помітний вже через півтора-два місяці: м'язи стануть більш рельєфними, а жировий прошарок зменшиться. Звичайно, все залежить від навантажень, але ефект схуднення буде не менше, ніж після відвідування тренажерного залу.

Програми тренувань

TRX-тренування можуть мати різну ступінь складності. Це може бути:

  • програма для початківців;
  • функціональний комплекс вправ;
  • кругова програма.

trenirovki s petlyami trx chto eto i pochemu effektivno dlya pokhudeniya foto3

Якщо ви не маєте гарної фізичної підготовки, зверніть увагу на добірку вправ для початківців. Такий комплекс містить вправи на підтягування, розтяжку і віджимання. Ступінь навантаження можна зменшити або збільшити, змінивши висоту і особливості розташування ременів. Новачкам буде досить 2 тренувань в тиждень.

Більш досвідченим відвідувачам залу більше підійдуть функціональні тренування. Це ідеальний комплекс, спрямований на збільшення показників витривалості. Він ідеальний для людей, у яких вже є непогана фізична підготовка. В даному випадку вкруговую виконують три види вправ: підтягування, віджимання і присідання.

Кругові тренувальні програми із застосуванням петель TRX - це варіант для тих, хто має гарну витривалістю. В даному випадку виконують безперервний комплекс вправ. Такий вид заняття дає максимальний жироспалюючий ефект.

Тренування з петлями TRX - непоганий варіант для тих, хто вирішив підтягнути свою фігуру до літа. Однак якщо у вас хвора спина, подібний вид занять краще замінити менш інтенсивним видом фітнесу.

Джерело: Новини Харкова